تصویر ثابت

مردان کوهستان - سپاه
مردان کوهستان
مردان کوهستان شیران لرستان
ارسال در تاريخ سه شنبه ۱۰ دی۱۳۹۲ توسط sajad

عکس های کمتر دیده شده از خرمشهر

برای دیدن تصاویر -------------- ادامه مطالب کلیک کنید.


برچسب‌ها: عکس, خرمشهر

ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ توسط sajad

فیلم منتشر نشده از سرلشگر شهید حسن باقری وسرلشگررحیم صفوی در خط مقدمارسال در تاريخ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت۱۳۹۱ توسط sajad


ارسال در تاريخ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت۱۳۹۱ توسط sajad


ارسال در تاريخ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت۱۳۹۱ توسط sajad
عکس های منتشر نشده سردار حاج حسن تهرانی مقدم

عکس های منتشر نشده سردار حاج حسن تهرانی مقدم

 

حلاوت دیدار جانان (بخش اول)

[http://www.aparat.com/v/9927dabe9c9f5d4e69df4762b75fed5587722]

دانلود فایل

 حلاوت دیدار جانان (بخش دوم)

[http://www.aparat.com/v/3cd2022044cb66d14bd2231b9b3eeb3587716]

دانلود فایل

حلاوت دیدار جانان (بخش سوم)

[http://www.aparat.com/v/3152cb4091255e98b92f014f71d17a7688420]

دانلود فایل

شادی ارواح طیبه شهدا صلوات ارسال در تاريخ دوشنبه ۱ اسفند۱۳۹۰ توسط sajad

سردار مجتبي عسگري مدير بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس سپاه محمد(ص)

مدير بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس سپاه محمد(ص) گفت: نوارهاي به جا مانده از دوران جنگ تحميلي،گفت‌وشنودهاي بي‌سيمي شب‌هاي عمليات توسط فرماندهان يگان‌ها،فيلم‌ها، مكتوبات و عكس‌هاي رزمندگان سپاه محمد رسول(ص) در دوران دفاع‌مقدس جمع‌آوري مي‌شوند.

سردار مجتبي عسگري بشگاني در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس فرهنگ و حماسيه خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اعلام اين خبر افزود: همزمان با گردآوري اين آثار در حال جمع‌آوري تاريخ شفاهي رزمندگان سپاه محمد رسول(ص) در دوران دفاع مقدس هستيم تا با مصاحبه با رزمندگان دفاع مقدس و ثبت خاطراتشان نقص تاريخ شفاهي دفاع‌مقدس را نيز برطرف كنيم.

سردار مجتبي عسگري مدير بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس سپاه محمد(ص)

وي ادامه داد: طي برنامه‌اي پنج ساله،از آغاز سال 1390 سپاه محمد رسول(ص)‌ اقدام به آموزش چهار هزار راوي دفاع مقدس كرده و در حال حاضر 300 نفر از اين راويان آموزش‌هاي لازم براي روايتگري را فرا گرفته‌اند.

سردار عسگري با بيان اينكه با گذشت سال‌ها از پايان جنگ تحميلي، بسياري از رزمندگان و راويان كه خود در دفاع مقدس حضور داشته‌اند يا از دنيا رفته‌اند و يا به كهولت سن رسيده‌اند، گفت: با آموزش راويان جوان مصر هستيم تا به واسطه اين افراد دفاع مقدس را براي انتقال به نسل حاضر و آينده آماده كنيم.

سردار مجتبي عسگري مدير بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس سپاه محمد(ص)

وي درباره چگونگي گزينش و انتخاب راويان جوان دفاع مقدس نيز گفت: علاقه‌مندي به روايتگري دفاع مقدس يكي از خصوصيات اصلي براي انتخاب راويان جوان است. ضمن اينكه اين راويان بايد از حداقل داراي مدرك تحصيلي ديپلم به بالا باشند، بيان خوب، انگيزه و اختصاص 15 روز از سال به روايتگري از ديگر خصوصياتي است كه اين افراد بايد داشته باشند.

سردار عسگري ادامه داد: از روزهاي 18 تا 23 بهمن ماه اولين دوره آموزش راويان جوان در مناطق عملياتي دفاع مقدس آغاز مي‌شود كه همزمان با اين راويان جوان راويان با تجربه نيز حضور خواهند داشت.

سردار عسگري «شناسنامه‌دار كردن حدود 300 هزار عكس يادگاري رزمندگان دوران دفاع مقدس» را از ديگر برنامه‌هاي اين بنياد نام برد و توضيح داد: عكس‌هاي يادگاري گرفته شده در دوران دفاع مقدس از رزمندگان با توجه به نوع پوشش و تنوع حضور مردم در آنها، اسنادي از حقانيت ما در جنگ و مردمي بودن دفاع مقدس است كه در آنها، فرماندهان و رزمندگان بدون درجه در كنار يكديگر نشسته‌اند و با تخميني كه ما فقط در سپاه محمد (ص) زده‌ايم در حدود 300 هزار قطعه مي‌شود.

وي افزود: در حال حاضر ما در سپاه محمد رسول (ص) در حدود 10 هزار نگاتيو عكس داريم اما چون آنها شناسنامه‌دار نيستند و زمان مكان و رزمندگاني كه در عكس‌ها حضور دارند بي‌نام هستند نمي‌توانيم آنها را شناسنامه‌دار كنيم ولي درصدد هستيم تا با شناسايي رزمندگان دوران دفاع مقدس، اين عكس‌ها را با توجه به زمان، مكان عمليات گويا كنيم و به نظر مي‌رسد اين كار پنج سال به طول انجامد.

سردار عسگري در پايان گفت: قصد داريم پس از شناسنامه‌دار كردن اين عكس‌ها، آنها را براي تاريخ نگاري به صورت دسته‌بندي به كتابخانه ملي بدهيم تا در تاريخ ماندگار شوند.ارسال در تاريخ پنجشنبه ۱۳ بهمن۱۳۹۰ توسط sajad

اسلایدر